DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
11. maijā, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Nacionālie bruņotie spēki sniegs atbalstu Pasaules čempionāta hokejā organizēšanā

Aizsardzības ministrija informē, ka, saskaņā ar Ministru kabineta rīkojumu, Nacionālie bruņotie spēki sniegs atbalstu Pasaules čempionāta hokejā organizēšanas darbu veikšanā.

“Tik liela mēroga notikuma organizēšana Latvijai šī brīža apstākļos ir liels izaicinājums, taču ar to mēs varam parādīt pasaulei, uz ko esam spējīgi. Veiksmīga čempionāta norise radīs pozitīvas emocijas ne tikai mūsu izlases, bet arī citu valstsvienību faniem, veicinot Latvijas atpazīstamību nākotnes perspektīvā, kad ikdiena atgriezīsies ierastajās sliedēs,” pauž aizsardzības ministrs Artis Pabriks.

Šogad Starptautiskā hokeja federācijas Padome ir noteikusi Latviju kā vienīgo pasaules čempionāta hokejā organizētājvalsti, un tas norisināsies Rīgā no 21. maija līdz 6. jūnijam. biedrība “Latvijas Hokeja federācija” ir lūgusi iesaistīt  Nacionālo bruņoto spēku pārstāvjus kā papildspēkus čempionāta organizēšanas procesā, nodrošinot autovadītājus. Šobrīd ir apzināti 14 karavīri, kas sniegs atbalstu čempionāta organizēšanā.

Ņemot vērā situāciju saistībā ar Covid-19 infekciju, autovadītājiem reizi trijās dienās būs jāveic Covid-19 testi. Autovadītāji sniegs atbalstu, nevalkājot militāro formastērpu.

Labs saturs
Pievienot komentāru

Covid-19 ierobežojošie pasākumi

6. aprīlī noslēdzās valstī izsludinātā ārkārtējā situācija. Ņemot vērā Covid-19 infekcijas izplatības riskus, pilnvaras turpināt noteikt personu tiesības ierobežojošus pasākumus epidemioloģiskās drošības nolūkos, neizsludinot īpašu tiesisko režīmu, Ministru kabinetam ir deleģējis likumdevējs – Saeima –, pieņemot Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ministru kabineta noteikumi Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Visi tiesību akti, kas attiecas uz Covid-19, vienkopus Likumi.lv.

Žurnāla "Jurista Vārds" publikāciju izlase brīvpieejā - cīņas ar pandēmiju juridiskie aspekti.

 


LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU