DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
05. maijā, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Veselība

Veselības ministrs Latgalē ar pašvaldību un NVO pārstāvjiem spriedīs par vakcinācijas tālāku sekmēšanu

Ceturtdien, 6. maijā, veselības ministrs Daniels Pavļuts dosies uz Latgali, kur tiksies ar vietējo pašvaldību un nevalstisko organizāciju (NVO) pārstāvjiem, lai apspriestu vakcinācijas procesu un tā tālāku sekmēšanu.

“Paldies Latgales ģimenes ārstiem, kuri vakcinē un iedrošina cilvēkus. Paldies Latgales pašvaldībām, kuras ieguldījušas lielu darbu vakcinācijas punktu organizešanā. Vakcinācijas procesā Latgalei līdz šim esam veltījuši un arī turpmāk veltīsim īpašu vērību. Latgalei jābūt savam vakcinācijas plānam,” saka veselības ministrs Daniels Pavļuts.

Rēzeknē veselības ministrs apmeklēs liela mēroga vakcinācijas punktu Latgales vēstniecībā "GORS", kur tiksies ar Rēzeknes domes priekšsēdētāju Aleksandru Bartaševiču un Rēzeknes slimnīcas vadību. Daugavpilī ministrs tiksies ar Daugavpils reģionālās slimnīcas mediķiem un vadību, kā arī pilsētas domē kopā ar pašvaldības un NVO pārstāvjiem runās par tālāku vakcinācijas sekmēšanu.

Krāslavā veselības ministrs tiksies ar ģimenes ārsti Marinu Procevsku, kurai šā gada martā "Gada balvas medicīnā 2020" ceremonijā par aktīvu pašiniciatīvu sarežģītā informācijas telpā, iedrošinot un aicinot savus pacientus vakcinēties, Daniels Pavļuts pasniedza vienu no Veselības ministrijas speciālbalvām.

Labs saturs
Pievienot komentāru

Covid-19 ierobežojošie pasākumi

6. aprīlī noslēdzās valstī izsludinātā ārkārtējā situācija. Ņemot vērā Covid-19 infekcijas izplatības riskus, pilnvaras turpināt noteikt personu tiesības ierobežojošus pasākumus epidemioloģiskās drošības nolūkos, neizsludinot īpašu tiesisko režīmu, Ministru kabinetam ir deleģējis likumdevējs – Saeima –, pieņemot Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ministru kabineta noteikumi Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Visi tiesību akti, kas attiecas uz Covid-19, vienkopus Likumi.lv.

Žurnāla "Jurista Vārds" publikāciju izlase brīvpieejā - cīņas ar pandēmiju juridiskie aspekti.

 


LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU