DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
26. aprīlī, 2021
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Tieslietas

Aicinām balsot par “Gada preču zīme 2020” dalībniekiem

Aicinām ikvienu Latvijas iedzīvotāju izmantot iespēju un nobalsot par konkursa “Gada preču zīme 2020” dalībniekiem no 26. aprīļa līdz 9. maijam portālā www.tvnet.lv, lai izceltu Latvijas uzņēmējus un viņu ieguldījumu intelektuālā īpašuma jomā.

Konkurss “Gada preču zīme 2020” tiek rīkots divās nominācijās – “Gada preču zīme – Latvijai”, kur šogad piedalās 40 dalībnieki, un “Gada preču zīme – pasaulei” - 14 dalībnieki. Konkursu rīko Patentu valde sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru un Latvijas Dizaineru savienību.

“Šoreiz konkursā preču zīmes ir ļoti interesantas un dažādas” uzsver Patentu valdes direktora pienākumu izpildītāja Baiba Graube, piebilstot, ka to sekmēja konkursa nolikuma jauninājums - savus favorītus balsošanai izvirzīja Patentu valde, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera un Latvijas Dizaineru savienība, gan vienlaikus, tāpat kā iepriekšējos gadus, konkursam pieteicās arī paši preču zīmju īpašnieki.

Uzvarētāji tiks noskaidroti, ņemot vērā sabiedrības balsojuma rezultātus un žūrijas komisijas vērtējumu attiecībā 50:50. Balsojums tiešsaistē notiek no 26. aprīļa, kas ir Pasaules intelektuālā īpašuma diena,  līdz 9. maijam.  Savukārt no 10. maija līdz 17. maijam noritēs žūrijas, kurā ietilpst pārstāvji no Patentu valdes, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Latvijas Dizaineru savienības, kā arī “AS PRINTFUL LATVIA”, komisijas darbs. Apbalvojumi tiks pasniegti 2021. gada 21. maijā.  

No visiem balsotājiem 2021. gada 10. maijā tiks izlozēti pieci veiksmīgie, kuri balvā varēs saņemt unikālu un limitētā skaitā iespiestu Patentu valdes grāmatu “Ceļš uz izcilību. Latvijas izgudrotāji pasaulē”. Izloze notiks starp visiem konkursa periodā iesaistītajiem dalībniekiem, kuri būs norādījuši savu e-pastu.

Iepriekšējos gados apbalvojumu ir saņēmuši:  SIA “Zekants”, SIA "Labie koki”, Latvijas Nacionālā opera un balets, SIA “Manilla”, SIA “MILZU!”, Jelgavas novada pašvaldība,  SIA “Enogam” (“Gada preču zīme – Latvijai”), “AS PRINTFUL LATVIA”, Mārtiņš Barkāns (SIA ”Abavas dārzi ), SIA “Rāmkalni”, SIA “Marine Insurance Services”, SIA “Latvijas Piens”, SIA “Lattelecom”, AS “Spodrība” ( “Gada preču zīme – pasaulei”). 

Saite uz “Gada preču zīme 2020” balsošanas lapu: https://ej.uz/BalsoGPZ2020

Informatīvs video par konkursu: https://ej.uz/konkursa_GPZ_video.  

Vairāk informācija par konkursu: https://ej.uz/GPZkonkurss 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU