DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
03. septembrī, 2020
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Labklājība

Invalīdu un viņu draugu apvienībai “Apeirons” jauni sponsori un atbalstītāji

Publicēts pirms 2 gadiem. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Šogad mainīga situācija ir ne tikai vairumam uzņēmumiem Latvijā, kuri bija spiesti būt dīkstāvē vai kuriem krities apgrozījums, bet arī nevalstiskajam sektoram. Pēckrīzes laikā ir svarīgi turēties kopā un atbalstīt vienam otru, to šoreiz ir pierādījis uzņēmums ESET Latvija.  Šajā digitālajā laikmetā svarīga ir drošība, tai skaitā kiberdrošība, lai justos pasargāti arī digitālajā vidē, katram organizācijas datoram nepieciešam programma, kas pasargā ierīci no dažādiem vīrusiem. Tā kā apvienības “Apeirons” galvenais darba instruments ir dators, kas ir katram darbiniekam, organizācijai ir svarīgi parūpēties par to, lai arī tie būtu aizsargāti un droši lietojami.

"ESET Latvija ir gandarīta, ka spēj aizsargāt apvienības “Apeirons” datorus ar uzticamiem drošības risinājumiem, kuriem ir modernas draudu noteikšanas tehnoloģijas. Mēs augstu vērtējam šo jauno draudzību, un esam ļoti pagodināti būt daļa no organizācijas “Apeirons” darba, kas palīdz cilvēku ar invaliditāti integrācijai sabiedrībā" - Tomas Parnarauskas , ESET Latvija vadītājs.

"Mūsu darbs ir mainījies un arī mums ir jāpielāgojas jaunajai situācijai. Jāveido jauni pakalpojumi, jāattīsta jaunas pieejas nodarbinātības un izglītības veicināšanai, un arvien lielāka uzmanība jāpievērš digitalizācijai. Dators un IT zināšanas kļūst aizvien svarīgākas. Tādējādi arī sarunas klātienē pamazām nomaina vebināri, online semināri, e-sarakste un saziņa internetā, un drošība ir viena no pamat lietām kam cenšamies pievērst uzmanību. Tieši tāpēc esam priecīgi un pateicīgi mūsu jaunajiem draugiem, kuri ne tikai nodrošinās drošību datorsistēmās, bet ir gatavi arī citos veidos atbalstīt, lai pēc iespējas vairāk cilvēku novērtētu IT drošības nozīmi ”, saka Ivars, valdes priekšsēdētājs.

“Apeirons” ir priecīgi par šo negaidīto sadarbību ar uzņēmumu ESET Latvija un mudina ik vienu, kas var un grib palīdzēt, dariet to. Latvijā ir vairāk nekā 11 tūkstoši aktīvas nevalstiskās organizācija.

Par apvienību “Apeirons”

Invalīdu un viņu draugu apvienība “Apeirons” ir interešu aizstāvības nevalstiska organizācija kura darbojas jau vairāk kā 25 gadus. “Apeirona” mērķis ir cilvēku ar invaliditāti interešu aizstāvība un darbības prioritātes ir pieejamas vides attīstība, sociālo pakalpojumu dažādošana, nodarbinātība, sabiedrības informēšana, brīvprātīgais darbs un izglītība.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU