DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
16. janvārī, 2020
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Izsludina projektu konkursu Rīgas apkaimju iniciatīvas līdzdalības un piederības veicināšanai

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina Sabiedrības integrācijas programmas projektu konkursa „Apkaimju iniciatīvas līdzdalības un piederības veicināšanai”  pirmo uzsaukumu – apkaimju iniciatīvu projektu īstenošanai Rīgas pilsētā 2020.gadā.

Konkursa mērķis ir aktualizēt un veicināt Rīgas iedzīvotāju pilsonisko līdzdalību,  brīvprātīgo darbu un piederības sajūtu savai apkaimei, pilsētai un valstij. Konkursu rīko, lai aktivizētu apkaimju kustību kā vienu no iedzīvotāju pašorganizācijas veidiem, kā arī lai veiktu vietējās kopienas interešu aizstāvēšanu, izzinātu iedzīvotāju problēmas un meklētu risinājumus savstarpējā iedzīvotāju un pašvaldības sadarbībā, nodrošinot iedzīvotāju personisko līdzdalību kopienas dzīves vides uzlabošanā.

Konkursā piedalīties un pretendēt uz finansējuma saņemšanu var Rīgas pilsētas pašvaldības iestāde vai jebkura Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā reģistrēta juridiska persona, kuras juridiskā adrese ir Rīga, un kas savu darbību veic Rīgas pilsētā un vēlas uzlabot iedzīvotāju dzīves kvalitāti. Šajā projektu konkursā var pretendēt uz finansējuma saņemšanu arī apkaimes iedzīvotāju forumu organizēšanai Rīgas apkaimēs.

2020. gadā ir palielināts vienam projektam pieejamais maksimālais finansējums – 3500, maksimālais finansiālais atbalsts viena apkaimju iedzīvotāju foruma organizēšanai šogad ir 1500 eiro.  2020. gada pirmā uzsaukuma projektu īstenošana ir jāplāno laika posmā no 1. marta līdz 30. jūnijam.

Konkursa nolikums un saistītie dokumenti pieejami tīmekļa vietnē www.integracija.riga.lv sadaļā “Finansēšanas konkursi”.

Projektu pieteikumi jāiesniedz līdz 2020. gada 6. februāra plkst. 16.00 RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā, Kr. Valdemāra ielā 5, kā arī jānosūta elektroniski uz e-pastu sanita.lace@riga.lv ar norādi “Pieteikums konkursam”.

Lai interesentiem palīdzētu sagatavot projekta pieteikumu, tiek rīkots informatīvs seminārs, kas notiks 23. janvārī plkst. 16.00 Rīgas Kongresu nama (Kr. Valdemāra iela 5) 401. kabinetā. Pieteikties semināram var elektroniski, aizpildot pieteikuma anketu, kas atrodama tīmekļa vietnē www.integracija.riga.lv

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU