DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
25. novembrī, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība
1
1

Forums, veltīts programmas "Latvijas skolas soma" pirmā gada norisei

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina Rīgas pašvaldības skolas piedalīties forumā “Programma “Latvijas skolas soma” Rīgā: skolu pieredze un izaicinājumi”. Forums notiks šā gada 27. novembrī plkst. 10.00 VEF Kultūras pils Kamerzālē (Ropažu iela 2, Rīga).

2018./2019. mācību gadā Rīgas pašvaldības 114 skolas programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros apmeklēja vairāk nekā 4000 pasākumu, kuros piedalījās 67 995 skolēni. Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments ir apkopojis programmas “Latvijas skolas soma” realizācijas pieredzi, kura ne tikai iedrošina meklēt jaunas idejas turpmākajām aktivitātēm, bet arī liek domāt par pārmaiņām, par vērtībām, par turpmākajiem izaicinājumiem jaunā mācību satura kontekstā.

Programma “Latvijas skolas soma” ir lielākā valsts simtgades dāvana vairāk nekā 200 000 Latvijas bērniem un jauniešiem. Tā sākās 2018. gada septembrī un noslēgsies 2021. gada decembrī. Programmas mērķis ir nodrošināt katram mūsu valsts skolēnam iespēju vismaz vienu reizi mācību semestra laikā apmeklēt norises, kas saistītas ar mācību un audzināšanas darba saturu un dod iespēju klātienē iepazīt Latviju mākslas un kultūras norises (skatuves mākslā, mūzikā, vizuālajā mākslā, literatūrā, dejā, arhitektūrā, dizainā un kino), tai skaitā izzināt Latvijas valstiskuma attīstības un saglabāšanas liecības, Latvijas kultūrainavu, kultūras vērtības un laikmetīgās izpausmes, vēsturisko mantojumu un radošās industrijas.

Labs saturs
1
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU