Ziņojumā secināts, ka OECD sniegtās rekomendācijas ir būtisks atbalsts politikas plānošanas dokumentu izstrādē un reformu īstenošanā, kā arī saglabājas augsts uzticības līmenis OECD ekspertīzei un labajai praksei. Pārskata periodā Latvija ir aktīvi izmantojusi dalības OECD sniegtās iespējas, saņemot izvērtējumus un rekomendācijas par Latvijai svarīgiem jautājumiem: aktīvās darba tirgus politikas pasākumi, digitālā transformācija, noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas sistēmas darbības efektivitāte, prasmju stratēģija.
Būtisku ieguldījumu Latvijas rīcībpolitikas pilnveidošanā sniegs 2019. gadā publicētais regulārais OECD Ekonomikas pārskats par Latviju, kā arī Latvijas Vides raksturlielumu pārskats.
Turpinot līdzšinējo Latvijas sadarbību ar OECD, dažādu jomu Latvijas eksperti arvien aktīvāk iesaistās OECD darbā, gan sniedzot ieguldījumu OECD labās prakses un rekomendāciju izstrādē, gan iesaistoties OECD komiteju darba organizēšanā un vadīšanā. Tāpat pieaug Latvijas ekspertu iesaiste citu valstu izvērtējumos un OECD kapacitātes stiprināšanas projektos trešajās valstīs.