DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
16. oktobrī, 2019
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

Notiks profesionāļu diskusija par ceļu būvdarbu projektēšanas kvalitāti

Ceturtdien, 17. oktobrī Rīgas Tehniskajā universitātē Āzenes ielā 6 notiks VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) rīkotā profesionāļu diskusija par ceļu būvdarbu projektēšanas kvalitāti “Projektu kvalitāte – kā nokļūt nākamajā līmenī”.

Diskusijā piedalīsies LVC Ceļu tīkla daļas vadītājs Jānis Tihonovs, A.C.B. grupas operatīvais vadītājs Armands Sviķis, SIA Projekts EAE būvinženieris Edgars Krūmiņš, RTU profesors, Būvniecības inženierzinātņu fakultātes Transportbūvju institūta direktors Ainārs Paeglītis un raidījuma Zebra ilggadējais veidotājs Pauls Timrots.

Pirms diskusijas LVC Būvniecības pārvaldes direktors Gints Alberiņš un Ceļu tīkla daļas vadītājs Jānis Tihonovs uzstāsies ar prezentācijām par LVC jauno projektēšanas uzdevumu un tajā iekļautajām prasībām, kā arī par biežākajām projektu kļūdām, kuras tiek atklātas jau būvniecības stadijā.

Papildu informācija par pasākumu: Ieva Niedra, tel. 67028161, ieva.niedra@lvceli.lv

Par VAS Latvijas Valsts ceļi:

Valsts akciju sabiedrība Latvijas Valsts ceļi pārvalda valsts autoceļu tīklu, administrē tam piešķirto finansējumu, plāno autoceļu attīstību, organizē iepirkumus valsts pasūtījumiem valsts autoceļu tīklā veicamajiem darbiem, administrē valsts autoceļu projektēšanas un būvdarbu procesu, nodrošina ceļu satiksmes organizācijas uzraudzību valsts autoceļu un pašvaldību ceļu tīklā, veic valsts autoceļu ikdienas uzturēšanas prasību izpildes pārbaudi un darbu uzraudzību, kā arī uzrauga pašvaldību autoceļu uzturēšanas atbilstību normatīvo dokumentu prasībām. Tāpat valsts akciju sabiedrība Latvijas Valsts ceļi sniedz publiskos pakalpojumus un konsultācijas, veic ekspertīzes un testēšanas autoceļiem un mākslīgajām būvēm, izstrādā nozares normatīvo aktu projektus, pārvalda autoceļu uzturēšanai un attīstībai nepieciešamās informācijas vadības sistēmas, organizē apmācības ceļu speciālistiem. Bureau Veritas Latvia izdotais sertifikāts apliecina, ka LVC darbība ir sakārtota un atbilst starptautiskam kvalitātes pārvaldības sistēmas standartam ISO 9001:2015.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU