DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
13. septembrī, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Veselība

Izsludina konkursus uz universitātes slimnīcu padomju locekļu amatiem

Lai veicinātu lielāku atklātību kapitālsabiedrību darbībā un ieviestu starptautiski atzītus labas pārvaldības nosacījumus, Veselības ministrija izsludinājusi konkursus uz Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas, Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas padomju locekļu amatiem.

Paredzēts, ka katrā slimnīcas padomē strādās ne mazāk kā trīs locekļi ar kompetencēm veselības aprūpes, finanšu un pārmaiņu vadības jautājumos.

Pretendentiem jābūt ar iegūtu akadēmisko vai otrā līmeņa profesionālo augstāko izglītību, pieredzi biznesa vadīšanā stratēģiskajā līmenī vai operatīvajā līmenī ar dalību stratēģisko lēmumu pieņemšanā uzņēmumā, angļu valodas zināšanām vismaz B2 līmenī, nevainojamu reputāciju un atbilstību Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likuma 31.panta ceturtās daļas prasībām.

Papildus – atbilstoši vēlamajai kompetences jomai – padomes locekļu kandidātiem izvirzītas vairākas prasības, ar kurām var iepazīties oficiālajā izdevumā “Latvijas vēstnesis”, vai Veselības ministrijas mājaslapas sadaļā “Darba piedāvājumi”.

Kandidātiem, kuri vēlas pretendēt uz slimnīcu padomju locekļu amatiem, līdz 14.oktobrim jāiesniedz CV, augstāko izglītību apliecinošu dokumentu kopijas, motivēts pieteikums, kā arī apliecinājums atbilstībai Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likuma 31.panta ceturtās daļas prasībām un neatkarīga padomes locekļa statusam, un gatavību piekrist valsts amatpersonas statusam.

Universitāšu slimnīcu padomju locekļu amata kandidātu sākotnējo atlasi un novērtēšanu veiks personāla atlases kompānija SIA “Executive Search Baltics” (Amrop Latvia).

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU