DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
18. jūnijā, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Ārlietas

Akreditācijas vizītē ierodas jaunais Bosnijas un Hercegovinas vēstnieks Latvijā

2019. gada 17. jūnijā  Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andris Pelšstikās ar jauno Bosnijas un Hercegovinasvēstnieku Latvijā Emiru Poļo (Emir Poljo), kurš Rīgā ieradies akreditācijas vizītē.

Tikšanās laikā valsts sekretārs A. Pelšs un vēstnieks E. Poļo atzina, ka abu valstu attiecības ir labas un konstruktīvas ar plašu potenciālu divpusējās politiskās un ekonomiskās sadarbības paplašināšanā. Puses vienojās tuvākajā laikā organizēt divpusējās konsultācijas.

Sarunas gaitā A. Pelšs pauda Latvijas atbalstu Bosnijas un Hercegovinas ES perspektīvai, aicināja Bosniju un Hercegovinu pabeigt visu līmeņu valdību veidošanas procesu un turpināt darbu pie valstij nepieciešamajām reformām. E. Poļo pateicās par Latvijas sniegto atbalstu valstij ES integrācijas procesā. Tāpat tika pārrunāta situācija Rietumbalkānu reģionā un ES perspektīva Rietumbalkāniem.

18. jūnijā vēstnieks iesniegs akreditācijas vēstuli Latvijas Valsts prezidentam Raimondam Vējonim, kā arī tiksies ar Saeimas priekšsēdētājas biedri Dagmāru Beitneri-Le Gallu.

Informācijai

Kopš 2018. gada E. Poļo ir vēstnieks Dānijā, savukārt no 2012.-2017. gadam bijis vēstnieks Norvēģijā un nerezidējošais vēstnieks Islandē. 

Vēstnieka rezidences vieta ir Kopenhāgena.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU