DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
06. jūnijā, 2017
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Labklājība

Jaunieši ES mājā aicināti uzzināt par līdzdalības iespējām šajā vasarā

Publicēts pirms 4 gadiem. Izvērtē satura aktualitāti! >>
Eiropas Savienības (ES) māja 14. jūnijā plkst. 16.00 aicina jauniešus uzzināt par brīvprātīgā darba, līdzdalības, kā arī mācību un pašizaugsmes iespējām šajā vasarā. Informatīvais pasākums „Ko interesantu un vērtīgu darīt šajā vasarā?” notiks ES mājas 1. stāvā, Zināšanu, sarunu un mākslas istabās, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.

Līdzdalība organizācijās, biedrību un nodibinājumu darbībā, kā arī dažādu projektu un iniciatīvu īstenošanā ir iespēja ne tikai vērtīgi un mērķtiecīgi pavadīt brīvo laiku, bet arī paplašināt redzesloku un iegūt jaunas prasmes un zināšanas. Nereti tieši brīvprātīgā darba pieredze un līdzdalība projektos jauniešiem dod tālākajai karjerai tik nepieciešamās prasmes, zināšanas un kontaktus.

Pasākumā uzzināsiet par Eiropas Brīvprātīgo darbu un Eiropas Solidaritātes korpusu, neformālās izglītības un mobilitātes iespējām.

Savukārt jau jūlijā Latvijā notiks 3. Eiropas koru olimpiāde un Nāciju Grand Prix Rīga 2017. Kā iesaistīties svētku organizēšanā, stāstīs olimpiādes brīvprātīgo koordinatore.

Pasākumā piedalīsies arī biedrības "Radi Vidi Pats" pārstāvji. Organizācija šobrīd gaida pieteikumus no motivētiem jauniešiem, kas jūlijā vēlas doties Eiropas Brīvprātīgā darba projektā uz Horvātiju, kā arī īsteno citus interesantus projektus.

Lai uzzinātu arī par citiem aktuāliem un interesantiem piedāvājumiem, nāc un satiec dažādu organizāciju pārstāvjus personīgi.

Vietu skaits pasākumā ir ierobežots, tāpēc interesentus lūdzam reģistrēties iepriekš: https://goo.gl/forms/36lpQtdorUGylWPx1.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

Jauniešu nodarbinātība ir viena no Eiropas Savienības prioritātēm, tāpēc ES mājā tematisko mēnešu ietvaros tiek rīkoti pasākumi, palīdzot pilnveidot jauniešu prasmes un sniedzot jaunas zināšanas, kas var noderēt, iesaistoties darba tirgū un veidojot savu turpmāko karjeru.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU