DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
31. augustā, 2015
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Valsts pārvalde
1
1

Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas apsveikums 1.septembrī

Publicēts pirms 8 gadiem. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Cienījamie skolēni, studenti, mācībspēki!

Ir atkal klāt 1. septembris, kad skolēni, studenti un viņu pedagogi pēc skaisti pavadītas vasaras ar jaunām cerībām ver skolas durvis.

Es patiesi vēlos, lai Latvija būtu slavena ar inovatīvu, pamatīgu un kvalitatīvu izglītību. Es vēlos, lai Latvijā apgūtās amatu prasmes būtu izslavētas tālu pasaulē ar savu izcilību un lieliskiem darba kultūras standartiem, jo mums visiem kopā Latvija jāveido par īpašu valsti, kur tiek lolots katra bērna talants un izkoptas viņa spējas.

Latvijai ir nepieciešama izglītības reforma, kas ceļ izglītības kvalitātes latiņu. Šai reformai jābūt skaidrai, nesasteigtai un balstītai katra reģiona un pašvaldības kopīgā attīstības redzējumā. Tāpēc novēlu visiem izturību un izpratni šajā pārejas periodā, kamēr reforma tiks īstenota.

Visiem skolēniem novēlu vēlmi mācīties, pilnveidoties un tiekties pretī saviem sapņiem un dzīves mazajiem un lielajiem profesionālajiem mērķiem. Savukārt Jums, skolotāji, novēlu nerimstošu darba prieku, izturību un sirds siltumu, kas ik dienu iedvesmo bērnus un jauniešus skolas gaitās.

Man ir patiess gods un lepnums sveikt visus skolēnus, studentus, vecākus, skolotājus un pasniedzējus Zinību dienā!

Labs saturs
1
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI