DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
27. augustā, 2012
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Eiropas Savienība

Piedalies Jauno Diplomātijas profesionāļu forumā!

Publicēts pirms 11 gadiem. Izvērtē satura aktualitāti! >>
Š.g. 14. un 15. septembrī jau otro reizi Rīgas konferences ietvaros notiks Jauno diplomātijas profesionāļu forums. Forumā aicināts piedalīties ikviens topošais eksperts ar interesi par starptautiskajām attiecībām, aizsardzības un drošības politiku, diplomātiju. Foruma abas dienas notiks ES mājā (Aspazijas bulvārī 28, Rīgā) paralēli Rīgas konferences 2012 programmai. Forumu organizē Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO). Projekta partneris – Sorosa Fonds-Latvija, bet atbalstītājs – NATO Publiskās diplomātijas nodaļa.

Forums ir iespēja jaunajiem ekspertiem vienuviet vērot tiešraidē Rīgas konferences 2012 diskusiju paneļus, satikt ekspertus no Rīgas konferences viesu vidus, kā arī debatēt par aktuālākajiem starptautiskās dienaskārtības jautājumiem. Šogad Rīgas konference 2012 fokusēsies uz tādiem jautājumiem kā eirozonas krīze; cīņa par ietekmi Arktikas reģionā; kas ir sagaidāms no Baltkrievijas; kādas pārmaiņas tuvākajā nākotnē paredzamas ASV un Eiropas attiecībās; NATO gatavība dalībvalstu finansiālajām problēmām, kā arī citām starptautiski nozīmīgām tēmām.

Šogad konferencē piedalīsies topošie profesionāļi ne tikai no Latvijas, bet arī Igaunijas un Lietuvas. Kopā ar pieredzējušiem moderatoriem un citiem jaunajiem ekspertiem foruma laikā Baltijas jaunieši izstrādās savus ieteikumus politikas veidotājiem.

Foruma programma būs pielāgota Rīgas konferences tiešraides programmai, taču ar detalizētāku laika plānojumu var iepazīties, apmeklējot http://www.rigaconference.lv/ydpf. Foruma darba valoda – angļu! Pieteikties forumam var līdz 4.septembrim, aizpildot reģistrācijas formu Rīgas konferences 2012 mājas lapā (šeit). Tā kā vietu skaits ir ierobežots, pieteikumi un jauniešu motivācijas tiks izvērtētas. Apstiprinātie dalībnieki tiks paziņoti 5.septembrī.

Informāciju sagatavoja:
Elīna Neimane
Jauno diplomātijas profesionāļu foruma koordinatore
Latvijas Transatlantiskā organizācija
E-pasts: elina@lato.lv
Mob.: +371 2932 8918
www.lato.lv
www.draugiem.lv/LATO
www.twitter.com/LATO_LV
www.facebook.com/LatvianTransatlanticOrganisation

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI