TĒMA: Tieslietas

Profesiju saraksts studiju kredīta dzēšanai 2016. gadam

J
jautā:
14. jūnijā, 2016
Baiba

Labdien! Kur ir pieejama informācija par Ministru kabineta noteikumos Nr. 220 (sadaļā par kredītu dzēšanu) minēto profesiju sarakstu? Profesiju sarakstu un speciālistu skaitu, ņemot vērā attiecīgo ministriju ierosinājumu, katru gadu ar rīkojumu apstiprina Ministru kabinets. Paldies!

A
atbild:
21. jūnijā, 2016
Zaida Kalniņa
LV portāls

Šos MK ikgadējos rīkojumus var atrast vietnē likumi.lv, pie MK 29.05.2001. noteikumiem Nr. 220, atverot  sānos - labajā slejā cilni  "Uz tiesību akta pamata izdotie"
Piemēram:

    MK 21.08.2015. rīkojums Nr. 452 "Par studiju kredīta dzēšanu no valsts budžeta līdzekļiem 2015. gadā";

    MK 21.08.2015. rīkojums Nr. 451 "Par studējošo kredīta dzēšanu no valsts budžeta līdzekļiem 2015. gadā";

    MK 19.11.2014. rīkojums Nr. 656 "Par studējošo kredīta dzēšanu no valsts budžeta līdzekļiem";

    MK 19.11.2014. rīkojums Nr. 655 "Par studiju kredīta dzēšanu no valsts budžeta līdzekļiem".

Parasti šie rīkojumi tiek pieņemti gada otrajā pusē, un šogad Ministru kabinets šādu rīkojumu vēl nav izdevis.