Lasīšanai: 1 minūte

Izsolē pārdota īpašuma atstāšanas termiņš

J
jautā:
09. septembrī, 2024
Inna

Labdien! Ja nekustamais īpašums tiek iegādāts izsolē, cik ilgā laikā iepriekšējiem īpašniekiem īpašums jāatstāj?

A
atbild:
04. oktobrī, 2024

Līdzīgi kā pie brīvprātīgas īpašuma iegādes, konkrēts termiņš telpu atstāšanai tiesību normās nav noregulēts. Ja iepriekšējais īpašnieks īpašumu neatbrīvo, nekustamā īpašuma ieguvējam ir tiesības iesniegt tiesā pieteikumu par nekustamā īpašuma ieguvēja ievešanu nekustamā īpašuma valdījumā saskaņā ar Civilprocesa likuma 48.3 nodaļu. Tiesas pieņemto lēmumu varēs iesniegt tiesu izpildītājam piespiedu izpildei.