Lasīšanai: 1 minūte

Ja veikalā vēlas tirgot kafiju

J
jautā:
04. septembrī, 2024
PAULA

Labdien! Sakiet, lūdzu, ja vēlamies nelielā suvenīru veikalā tirgot kafiju, kas pagatavota uz vietas kafijas automātā, vai ir nepieciešamas atļaujas/licences?

A
atbild:
09. septembrī, 2024

Ja kafiju plānots tirgot, tā ir iesaistīšanās pārtikas apritē. Tādā gadījumā jāreģistrējas Pārtikas un veterinārajā dienestā. Informācija par uzņēmuma reģistrāciju pieejama šeit.