Lasīšanai: 1 minūte

Ja veikalā vēlas klientus cienāt ar kafiju

J
jautā:
03. septembrī, 2024
Paula

Labdien! Sakiet, lūdzu, kāda dokumentācija ir nepieciešama, ja vēlos sava veikala telpās cienāt klientus ar kafiju no kafijas automāta?

A
atbild:
03. septembrī, 2024

Ja kafija tiek piedāvāta kā viesmīlības žests, piemēram, pasniegta klientam frizētavā, tā nav iesaistīšanās pārtikas apritē, līdz ar to minētā darbība nav jāreģistrē PVD.