Lasīšanai: 1 minūte

Vai ārstniecības personu zemākā mēnešalga noteikta neto vai bruto apmērā

J
jautā:
18. aprīlī, 2024
Jekaterina

Labdien! Ministru kabineta noteikumos Nr. 851 ir aprakstīts, kādai jābūt ārstniecības personu zemākajai mēnešalgai. Vai minimālā mēnešalga noteikumos ir atspoguļota bruto vai neto apmērā? Paldies!

A
atbild:
16. maijā, 2024

Nacionālais veselības dienests LV portālam apstiprināja, ka attiecīgā summa norādīta bruto apmērā jeb pirms nodokļu nomaksas.