Lasīšanai: 1 minūte

Grozījumi Krimināllikuma 52.panta ceturtajā daļā nav plānoti

J
jautā:
07. novembrī, 2013
Sandra

Interesējos, vai ir un vai tiks paredzētas izmaiņas nākamgad Krimināllikuma 52.panta 4.daļai, saskaņā ar kuru saskaitot sodu pēc vairākiem spriedumiem, šobrīd 1 apcietinājumā pavadīta diena atbilst 1 brīvības atņemšanas dienai. Vai ir paredzētas izmaiņas, ka 1 pirmstiesas izmeklēšanas laika aizturēšanas diena atbilst 2 brīvības atņemšanas dienām, kā tas ir 52.panta 1.daļas 3., 4.punktā par policijas kontroli un probācijas uzraudzību?

A
atbild:
14. novembrī, 2013
Tieslietu ministrija
Sigita Vasiļjeva, sabiedrisko attiecību speciāliste

Šādi grozījumi Krimināllikuma 52.panta 4.daļā netiek plānoti.