Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Finanses

Cik maksā pārskaitījums no PNS konta uz bankas kontu Latvijā

J
jautā:
15. decembrī, 2023
Igors

Labdien! Cik maksā pārskaitījums no PNS konta uz SEB bankas kontu?

A
atbild:
02. janvārī, 2024
Lidija Dārziņa
LV portāls

VAS “Latvijas Pasts” pakalpojumu tarifos bezskaidras naudas darījumiem norādīts, ka pārskaitījuma no PNS konta uz kredītiestādi maksa ir 1,50 eiro.

VAS “Latvijas Pasts” informatīvie tālruņi: 27008001, 67008001.