Lasīšanai: 1 minūte

Bioloģisko vecāku atrašana pēc adopcijas

J
jautā:
25. jūnijā, 2023
Diāna

Kā atrast savus bioloģiskos vecākus, ja adopcija notika padomju laikā (1966.–1967. gadā)? Kur ir jāvēršas pēc palīdzības?

A
atbild:
24. jūlijā, 2023

Noskaidrot informāciju par tik sen notikušo adopciju ir iespējams, nosūtot pieprasījumu Latvijas Nacionālajam arhīvam, reģistrējoties sistēmā šeit vai autorizējoties caur Latvija.lv.