Lasīšanai: 1 minūte

Ja vēlas pārfasēt tēju

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
08. septembrī, 2022
Evija

Labdien! Vēlos iepirkt sveramo tēju no vairumtirgotāja un safasēt to savā iepakojumā, lai pārdotu dāvanu iepakojumos. Nespēju atrast saistīto informāciju par nepieciešamajām darbībām un regulām, jo tēju paši neražosim. Vai tomēr tā skaitīsies mājražošana?

A
atbild:
19. septembrī, 2022
Pārtikas un veterinārais dienests
Ilze Lejasbuda, Augu izcelsmes produktu, dzērienu un bioloģiskās lauksaimniecības uzraudzības daļas vecākā eksperte

Ja vēlaties pārfasēt tējas, tad ir jāreģistrējas Pārtikas un veterinārajā dienestā (PVD) kā augu izcelsmes produktu pārpakošanas uzņēmumam. Vairāk informācijas par uzņēmumu reģistrāciju ir pieejama šeit.

Savā darbībā Jums ir jāievēro Eiropas Parlamenta un Padomes Regulā (EK) Nr. 852/2004 (2004. gada 29. aprīlis) par pārtikas produktu higiēnu noteiktās prasības, kā arī citu normatīvo aktu prasības.

Minēto regulu un citus normatīvos aktus varat aplūkot šeit.