Lasīšanai: 1 minūte

Vai drīkst likvidēt kupicu

J
jautā:
14. aprīlī, 2022
Sintija

Labdien! Esmu iegādājusies zemesgabalu, kas atrodas ārpus pilsētas. Vēlos uzlikt žogu. Ja es lieku žogu precīzi pa robežu un kupicu vidū iebetonēju žoga stūra stabus, vai man jāsaglabā kupicas? Vai arī varu tās jaukt ārā?

A
atbild:
27. aprīlī, 2022

Žoga būve jāsaskaņo būvvaldē. Ja žoga stabs tiek ierīkots kupicas centrā, tad kupica nav jāsaglabā. Iesaku pirms žoga staba betonēšanas izsaukt sertificētu mērnieku, lai saglabātu kupicas centra uzmērītās koordinātas.