Lasīšanai: 1 minūte

Kāds ir nodokļu maksātāja numurs Latvijā

J
jautā:
17. jūnijā, 2021
Iveta Juršiča

Labdien! 11 gadus esmu strādājusi un maksājusi nodokļus Austrijā. Tagad vēlos atgriezties uz dzīvi Latvijā, un Austrijas iestādes man jautā manu nodokļu maksātāja numuru Latvijā, jo saņemu Austrijas vecuma pensiju un atraitnes pensiju. Pirms darba Austrijā mans darba stāžs Latvijā bija 31 gads. Paldies!

A
atbild:
22. jūnijā, 2021
Valsts ieņēmumu dienests
Evita Teice-Mamaja, Sabiedrisko attiecību daļas galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste

Fiziskajai personai, kurai Latvijas Republikas Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde ir piešķīrusi personas kodu, nodokļu maksātāja reģistrācijas kods Latvijā ir identisks personas kodam.