Lasīšanai: 1 minūte

Līdz 25. janvārim klātienē nenotiek nekāda veida praktiskās nodarbības

J
jautā:
04. janvārī, 2021
Edvards

Labdien! Vai skola drīkst uzspiest iet uz praktiskajām mācībām, sākot no 04.01.2021., ja ierobežojumos rakstīts, ka praktiskās mācības nedrīkst notikt līdz 11.01.2021.?

A
atbild:
06. janvārī, 2021

Līdz 25. janvārim klātienē (arī individuāli ne) nenotiks nekāda veida praktiskās nodarbības. Arī profesionālajā un augstākajā izglītībā, dažādos kursos u. tml. nodarbības drīkstēs notikt tikai attālināti. Izņēmums ir klīniskā prakse rezidentūrā. Speciālās izglītības iestādēs joprojām spēkā ir iespēja mācīties arī klātienē.