Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Kur jāvēršas, lai īpašumu ierakstītu zemesgrāmatā

J
jautā:
09. oktobrī, 2020
Felicija

Manā īpašumā ir dzīvoklis Rīgā, kas reģistrēts kā privātais īpašums un ierakstīts Kurzemes rajona nekustamā īpašuma reģistra grāmatā. Kas man jādara, lai es to varētu ierakstīt zemesgrāmatā?

A
atbild:
20. oktobrī, 2020
Tiesu administrācija
Māris Kumerdanks, Informācijas sistēmu un tehnoloģiju departamenta Informācijas sistēmu attīstības nodaļas vadītāja p. i.

Lai varētu sniegt skaidrojumu, trūkst informācijas par to, uz kāda pamata personai ir īpašuma tiesības. Personai būtu ar visiem dokumentiem jāvēršas pie notāra.