Lasīšanai: 1 minūte

Kur pacients var aplūkot sev izrakstītās zāļu receptes

J
jautā:
09. janvārī, 2020
olita

Kur var redzēt ģimenes ārsta izrakstīto zāļu sarakstu?

A
atbild:
20. janvārī, 2020
Edīte Brikmane
LV portāls

No 2018. gada 1. janvāra valsts kompensējamo medikamentu receptes tiek izrakstītas tikai elektroniski.

Kā LV portālam norādīja Veselības inspekcija, pacients informāciju par sev elektroniski izrakstītajām receptēm (ja tādas ir izrakstītas) var apskatīt, autorizējoties E-veselības portālā, profila sadaļā “Receptes” (tur iespējams aplūkot medikamenta nosaukumu, devu, receptes izrakstīšanas datumu un derīguma termiņu).