Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Tieslietas

Valsts policija un UGF neinformē sabiedrību par sadarbības sanāksmju rezultātiem

J
jautā:
18. decembrī, 2019
Olegs

Vai Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācija publiski informē par ikgadējās starpresoriskās sanāksmes rezultātiem saskaņā ar 17.10.2018. Starpresoru vienošanās ar Valsts policiju un LR Ģenerālprokuratūru par sadarbību, lai novērstu personas izvairīšanos no bērna uzturēšanas un apgādāšanas pienākuma 2.6. pantu?

A
atbild:
20. janvārī, 2020

Šāda sanāksme tika organizēta 2019. gada novembrī. Tajā tika apspriesti jautājumi par Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācijas, Valsts policijas un prokuratūras sadarbības aktualitātēm. Vienlaikus, kā LV portālam norādīja fonda administrācija, no jautājumā minētās vienošanās 2.6. punkta nevienai pusei neizriet pienākums publiski sniegt informāciju par sanāksmes gaitu un jautājumiem.