Lasīšanai: 1 minūte

Ja ir informācija par uzturlīdzekļu nepamatotu saņemšanu no valsts

J
jautā:
20. jūlijā, 2024
Lelde

Labdien! Kur var vērsties, lai ziņotu par cilvēkiem, kas gūst valsts pabalstus, balstoties uz melīgām ziņām? Situācija ir šāda: māte iesūdz tēvu par uzturlīdzekļiem, jo neviens negrib strādāt. Tā kā nav ienākumu, uzturlīdzekļus izmaksā valsts. Pāris nemaz nav šķīries un neplāno dzīvot atsevišķi.

A
atbild:
19. augustā, 2024

Ja jūsu rīcībā ir informācija, kas varētu liecināt par uzturlīdzekļu nepamatotu saņemšanu no Uzturlīdzekļu garantiju fonda, varat par to informēt Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrāciju, aprakstot lietas apstākļus un sniedzot informāciju par konkrētām personām.

Informāciju Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācijai iespējams iesniegt:

  • izmantojot e-adresi;
  • klātienē darbdienās no plkst. 8.30 līdz 17.00 Raiņa bulvārī 15, Rīgā;
  • nosūtot pa pastu uz adresi Raiņa bulvāris 15, Rīga, LV-1050.