Lasīšanai: 1 minūte

Kas jāņem vērā, organizējot bērnu nometnes

J
jautā:
11. oktobrī, 2019
Svetlana

Vēlos vadīt bērnu nometnes (dažas stundas dienā brīvā dabā), bērnu pasākumus un ballītes. Kas būtu nepieciešams, lai šo ideju realizētu? Paldies!

A
atbild:
20. novembrī, 2019
Edīte Brikmane
LV portāls

Bērnu nometņu organizēšanas un darbības kārtību regulē Ministru kabineta noteikumi Nr. 981. Plašāks skaidrojums par to, kādas prasības ir jāņem vērā, pieejams LV portāla publikācijā – kā rīkoties, ja vēlos organizēt vadīt bērnu nometni. Tāpat noderīga informācija ir atrodama Valsts izglītības satura centra tīmekļa vietnes www.nometnes.gov.lv sadaļā “Metodiskie materiāli”.

Jautājumi, kuri būtu jāņem vērā, organizējot izklaidējošus pasākumus bērniem, izklāstīti e-konsultācijā par bērnu rotaļu centra izveidi – prasībām un atbildību.