Lasīšanai: 1 minūte

Kā atrast ģimenes ārstu

J
jautā:
04. jūnijā, 2019
Olga Voskresenska

Labdien! Man augustā piedzims bērns, un viņš tiks deklarēts Miera ielā (tagad esmu deklarēta Lubānas ielā, Pļavniekos). Vai Jūs varat, lūdzu, man sniegt informāciju par medicīnas centriem/poliklīnikām, kur ir pediatri, kuri pieņems bērnu pēc deklarētās adreses, vai kur tādu informāciju varu atrast? Jau iepriekš paldies!

A
atbild:
05. jūnijā, 2019
Edīte Brikmane
LV portāls

Lai noskaidrotu, pie kura ģimenes ārsta Jūs varat veikt reģistrāciju atbilstoši savai dzīvesvietai, aicinām zvanīt uz Nacionālā veselības dienesta (NVD) bezmaksas informatīvo tālruni 80001234 (darbdienās plkst. 8.30–17.00) vai rakstīt e-pasta vēstuli: info@vmnvd.gov.lv.

Plašāka informācija NVD mājaslapas sadaļā “Veselības aprūpes pakalpojumi” > Ģimenes ārsti > Ģimenes ārsti atbilstoši teritorijām.