Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: E-vide

Iesniegumu pensijas pārrēķinam var iesniegt elektroniski

J
jautā:
09. aprīlī, 2018
Valters Lācītis

Kā un vai varu pārrēķināt pensiju, nedodoties uz VSAA? Esmu strādājošs pensionārs.

A
atbild:
17. aprīlī, 2018

Ja nav iespējams apmeklēt kādu no Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) klientu apkalpošanas centriem vai valsts un pašvaldības vienotajiem klientu apkalpošanas centriem, tad elektroniski iesniegumu var iesniegt portālā www.latvija.lv, izmantojot e-pakalpojumu “Iesniegums iestādei” https://www.latvija.lv/lv/Epakalpojumi/EP155/Apraksts, kurā jāizvēlas VSAA un jālūdz veikt vecuma pensijas pārrēķinu. Iesniegumu vecuma pensijas pārrēķināšanai var nosūtīt arī pa pastu.