Čempionātā piedalās kopumā desmit komandas, kas regulārajā sezonā sacenšas viena apļa turnīrā. Pēc regulārās sezonas astoņas labākās vienības kvalificēsies izslēgšanas spēlēm, tādēļ katram mačam jau no pirmajām kārtām ir būtiska nozīme kopvērtējumā.
Pirmajā dienā, 3. janvārī, skatītājiem bija iespēja vērot rezultatīvu un dinamisku telpu futbola spēli. Turnīrs sākās ar neizšķirtu (2:2) starp “Daugavpils FS U-17” un “Kalupe”, bet turpinājumā “DFS Futsal” pārliecinoši iesaistījās cīņā par līderpozīcijām, ar 5:1 pārspējot “PŠFK Hektors”. Saspringts līdz pēdējām minūtēm bija “Juva Pro” un “Līksna/SQE” duelis, kurā ar viena punkta pārsvaru 5:4 uzvarēja “Juva Pro”. Dienas rezultatīvāko maču aizvadīja “Team 29” un “Daugavgrīvas Cietums”, kurā uzvaru ar 8:3 izcīnīja “Team 29”, savukārt pirmo spēļu dienu ar uzvaru 4:2 pār “Luxberry/Yoggi Bear” noslēdza “VRS Daugavpils pārvalde”.
Otrajā spēļu dienā, 4. janvārī, turnīra temps kļuva vēl intensīvāks. “DFS Futsal” turpināja iesākto, ar 7:1 pārliecinoši pieveicot “Daugavpils FS U-17”. “Kalupe” un “VRS Daugavpils pārvalde” spēle beidzās ar neizšķirtu rezultātu 3:3. Savukārt “Juva Pro” arī otrajā spēlē spēja nosargāt uzvaru, ar 4:3 pārspējot “PŠFK Hektors”. “Daugavgrīvas Cietums” ar 3:2 uzvarēja “Līksna/SQE”, bet spēļu dienu ar neizšķirtu rezultātu 3:3 noslēdza “Luxberry/Yoggi Bear” un “Team 29”.
Pēc divām aizvadītām spēļu. “DFS Futsal” un “Juva Pro” turnīra tabulā ir sakrājušas pa 6 punktiem: DFS Futsal ar vārtu attiecību 12:2, Juva Pro – 9:7. “Team 29” un “VRS Daugavpils pārvalde” ieņem nākamās pozīcijas ar 4 punktiem katrai komandai (attiecīgi vārti 11:6 un 7:5). “Daugavgrīvas Cietums” ar 3 punktiem un vārtu attiecību 6:10 nostiprinājies tabulas vidusdaļā. Savukārt “Kalupe” ir iekrājusi 2 punktus (vārtu attiecība 5:5). Pa 1 punktam ir “Luxberry/Yoggi Bear” (5:7) un “Daugavpils FS U-17” (3:9), bet “Līksna/SQE” (6:8) un “PŠFK Hektors” (3:9) pēc pirmajām divām kārtām palika bez punktiem.
Čempionāts turpināsies 17. un 18. janvārī, kad Daugavpils Olimpiskajā centrā paredzētas nākamās regulārās sezonas spēles.
17. janvārī:
- plkst. 16.00 – “DFS Futsal” pret “Līksna/SQE”;
- plkst. 17.00 – “Juva Pro” pret “Team 29”;
- plkst. 18.00 – “Daugavgrīvas Cietums” pret “Luxberry/Yoggi Bear”;
- plkst. 19.00 – “Daugavpils FS U-17” pret “VRS Daugavpils pārvalde”;
- plkst. 20.00 – “PŠFK Hektors” pret “Kalupe”.
18. janvārī:
- plkst. 11.00 – “Daugavpils FS U-17” pret “Juva Pro”;
- plkst. 12.00 – “Kalupe” pret “DFS Futsal”;
- plkst. 13.00 – “Daugavgrīvas Cietums” pret “PŠFK Hektors”;
- plkst. 14.00 – “Līksna/SQE” pret “Luxberry/Yoggi Bear”;
- plkst. 15.00 – “VRS Daugavpils pārvalde” pret “Team 29”.
Visas čempionāta spēles notiek Daugavpils Olimpiskajā centrā, un ieeja skatītājiem ir bez maksas.



