DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
Šodien
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Rīgas domē informēs par plānotajiem pasākumiem nelegālās imigrācijas ierobežošanai Rīgā

Otrdien, 19. augustā pulksten 11.00 Rīgas domē pēc vicemēra Edvarda Ratnieka iniciatīvas notiks preses brīfings par plānotajiem pasākumiem nelegālās imigrācijas ierobežošanai Rīgā.

Pasākumā ar jaunāko statistiku un plānu imigrācijas mazināšanai piedalīsies Rīgas vicemērs Edvards Ratnieks, Rīgas pašvaldības policijas priekšnieks Juris Lūkass un Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas komitejas vadītājs Ģirts Lapiņš.

Rīgas vicemērs Edvards Ratnieks jau iepriekš informēja, ka šogad no gada sākuma Rīgas pašvaldības policija aizturējusi un nodevusi Valsts robežsardzei jau 20 personas, lai gan pērn gada laikā tika aizturētas 23 personas un 2023.gadā - 24 personas. Šogad bez uzturēšanās atļaujām Rīgā visvairāk aizturētas personas no Sudānas un Etiopijas.

“Šie ir būtiski signāli, ka nelegālā imigrācija Rīgā pieaug un uz to ir jāreaģē. Rīgas pašvaldības policijas notvertās personas visticamāk ir tikai daļa no nelegālās imigrācijas apjoma, kas uzturas Rīgā, tāpēc sekos arī konkrēti pasākumi, kā to mazināt,” norāda Edvards Ratnieks.

Pasākums notiks Rīgas domē, 206.kabinetā, Rātslaukumā 1.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI