DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
12. jūnijā, 2024
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Labklājība

18. jūlijā norisināsies NVA un EURES tiešsaistes seminārs reemigrantu atbalstam “Gribu atgriezties Latvijā! Ar ko sākt?”

Publicitātes attēls

2024. gada 18. jūlijā plkst. 16.00 pēc Latvijas laika videokonferenču platformā Zoom norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) darba mobilitātes konsultantu rīkotais tiešsaistes seminārs reemigrantu atbalstam “Gribu atgriezties Latvijā! Ar ko sākt?”, lai Latvijas valsts piederīgajiem, kuri dzīvo ārvalstīs, bet vēlas atgriezties Latvijā, sniegtu detalizētāku informāciju par nodarbinātības iespējām Latvijā, izskaidrotu, kādas formalitātes jākārto ārvalstī, pirms izbraukšanas, un Latvijā, atgriežoties, un kādus pakalpojumus piedāvā NVA un EURES. Tiešsaistes seminārs tiek rīkots Eiropas Sociālā fonda (ESF) Plus projekta "EURES tīkla darbības nodrošināšana Latvijā" ietvaros.

Dalībai 18. jūlija tiešsaistes seminārā “Gribu atgriezties Latvijā! Ar ko sākt?” jāreģistrējas elektroniski, aizpildot pieteikšanās anketu šeit: https://forms.gle/iP1xrbZr2AreV7p76.

Pievienoties Zoom platformai tiešsaistes semināra norises dienā Jūs varēsiet, uzklikšķinot uz saites, kas tiks nosūtīta reģistrētajiem dalībniekiem. Lai piedalītos tiešsaistes seminārā, būs nepieciešams dators vai viedtālrunis ar interneta pieslēgumu. Austiņas ar mikrofonu un webkamera nav obligāta. Jautājumus var uzdot Zoom platformas čatā.

Interesentiem jau tagad ir iespējams reģistrēties dalībai arī 17. oktobra EURES tiešsaistes seminārā “Gribu atgriezties Latvijā! Ar ko sākt?”, aizpildot pieteikšanās anketu šeit: https://forms.gle/xD3EAJZW4CmFUa7V7.

NVA EURES tiešsaistes semināra dalībnieki varēs gan iegūt aktuālo informāciju par darba iespējām un dzīves apstākļiem Latvijā, gan uzklausīt EURES konsultantu ieteikumus, kā jārīkojas, pārceļoties, gan dalīties savā pieredzē, kas gūta, risinot ar pārcelšanos saistītus jautājumus.

Katra tiešsaistes semināra ilgums – 1 stunda, sākums - plkst.16.00 pēc Latvijas laika.

Ja Jums ir papildu jautājumi par darba iespējām Latvijā, sociālo aizsardzību (ģimenes pabalsti, bezdarbnieka pabalsts un tā eksports u.c.) vai starpvalstu nodokļu samaksu, aicinām sazināties ar NVA EURES konsultantiem.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI