DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
07. decembrī, 2023
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Ārlietas

Konsultatīvā padome skata jautājumu par Latvijas iesaisti Ukrainas rekonstrukcijā 2024. gadā

2023. gada 7. decembrī notika Attīstības sadarbības politikas konsultatīvās padomes sanāksme. Konsultatīvā padome uzklausīja 2023. gadā Latvijas paveikto Ukrainas rekonstrukcijā, kā arī  Ārlietu ministrijas redzējumu par Latvijas iesaisti Ukrainas rekonstrukcijā 2024. gadā.

Sanāksmi vadīja Ārlietu ministrijas Ekonomisko attiecību, tirdzniecības un attīstības sadarbības direkcijas vadītāja Alise Balode. Sanāksmes laikā tika sniegta informācija par Ārlietu ministrijas gatavoto informatīvo ziņojumu “Par Latvijas iesaisti Ukrainas, jo īpaši Čerņihivas apgabala, rekonstrukcijā”, ko tuvākajā laikā paredzēts virzīt saskaņošanai un apstiprināšanai Ministru kabinetā. 2024. gadā Čerņihivas apgabala rekonstrukcijas jomā paredzēts koncentrēties uz sociālās infrastruktūras objektu rekonstrukciju, turpināt psiholoģiskā atbalsta programmas, kā arī attīstīt digitalizācijas un sniegt atbalstu apgabala rekonstrukcijas plānošanā.

Informācijai

Attīstības sadarbības politikas konsultatīvā padome ir konsultatīva institūcija, kas izveidota, lai sekmētu Latvijas aktīvu un atbildīgu iesaistīšanos Eiropas Savienības attīstības sadarbības politikas veidošanā un īstenošanā, stiprinātu Latvijas kā divpusējā donora lomu, veicinātu sabiedrības izpratni par attīstības sadarbības mērķiem un politiku un sniegtu atbalstu tās īstenošanā. Saskaņā ar Attīstības sadarbības politikas konsultatīvās padomes nolikumu tajā pārstāvētas publiskās pārvaldes iestādes un pilsoniskās sabiedrības organizācijas.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI