DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
25. septembrī, 2023
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Parakstīts memorands par Eiropas U-17 čempionāta futbolā finālturnīra organizēšanu

Rīgas pašvaldība sadarbībā Latvijas Futbola federāciju, Jelgavas un Jūrmalas pašvaldībām parakstījusi memorandu par Eiropas U-17 čempionāta futbolā finālturnīra organizēšanu Latvijā un turnīra uzņemšanu pašvaldībās.

Memoranda parakstīšanā piedalījās Rīgas domes priekšsēdētājs Vilnis Ķirsis, LFF prezidents Vadims Ļašenko, Jelgavas pašvaldības vicemērs Jurijs Strods un Jūrmalas pašvaldības izpilddirektors Edgars Stobovs.

Parakstītais memorands nostiprina pušu apņemšanos organizēt čempionātu visaugstākajā kvalitātē, nodrošinot visu nepieciešamo veiksmīgai turnīra norisei un UEFA prasību izpildīšanai.

Latvija ir starp pretendentēm uz finālturnīra rīkošanu 2025., 2026. vai 2027. gadā. Mačus plānots uzņemt "Skonto" stadionā, "LNK Sporta parkā", Zemgales Olimpiskā centra stadionā un Jūrmalas pilsētas stadionā "Sloka".

Rīgas pašvaldībai jau iepriekš sadarbojusies ar LFF, organizējot vietēja un starptautiska līmeņa sacensības. Finālturnīra norise Rīgā būtu lieliski svētki ne tikai tā dalībniekiem, atbalstītājiem, bet arī plašākai sabiedrībai.

Eiropas čempionāta finālturnīrā U-17 vecuma grupā piedalās kontinenta 16 spēcīgākās izlases, kurās pulcētas Eiropas un pasaules futbola nākotnes lielākās zvaigznes. Šis kļūtu par lielāko un nozīmīgāko futbola turnīru, kura rīkošana uzticēta Latvijai. Šāds notikums un turnīra rīkošana Rīgā un pārējās pašvaldībās ne tikai veicinās futbola attīstību Latvijā, bet arī uzlabos valsts un pilsētu tēlu pasaules mērogā.

26. septembrī ir gaidāms Eiropas Futbola asociāciju savienības (UEFA) lēmums par rīkošanas tiesību piešķiršanu.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI