DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
16. augustā, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Labklājība

Sociālie darbinieki vasaras skolā debatē par cilvēku tirdzniecības jautājumiem

Otrdien, 16. augustā, sākusies Labklājības ministrijas rīkotā vasaras skola sociālajiem darbiniekiem par cilvēku tirdzniecību, kas noritēs līdz 18. augustam. Vasaras skola tiek organizēta sadarbībā ar biedrību „Patvērums „DROŠĀ MĀJA”” un biedrību “Centrs MARTA” un tās ietvaros tiks nodrošināta padziļināta kompetenču apguve par sociālo darbu ar cilvēku tirdzniecības upuriem. Vasaras skolas norises vieta ir atpūtas komplekss “Turbas” Ogres novadā.

Šogad no 13. septembra līdz 15. septembrim tiks organizēta vēl viena vasaras skola, kas būs veltīta sociālajam darbam ar ģimenēm ar bērniem. Abās Vasaras skolās papildus nodarbībām profesionālās kompetences pilnveidei sociālajam darbam ar konkrētajām mērķa grupām tiks nodrošinātas arī aktivitātes dalībnieku komunikācijas, saskarsmes, pašizziņas, pašrefleksijas, līderības prasmju pilnveidošanai un labās prakses apmaiņai.

Vasaras skolas sociālajiem darbiniekiem tiek organizētas jau devīto gadu un kļuvušas par Labklājības ministrijas ilggadēju tradīciju. Vasaras skolu mērķis ir veicināt sociālo darbinieku profesionalitāti, motivāciju un piederības sajūtu savai profesijai, trīs dienu garumā intensīvi apgūstot jaunas metodes un tehnikas, ko vēlāk izmantot savā ikdienas darbā.

Sociālo darbinieku Vasaras skolas tiek organizētas par valsts budžeta līdzekļiem.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU