DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
13. novembrī, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

LDz darbinieki uzsāk kampaņu “VAKCINĒJIES. STRĀDĀ. DZĪVO!”

Lai veicinātu darbinieku vakcinēšanos pret Covid-19, VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) darbinieki ir uzsākuši kampaņu “VAKCINĒJIES. STRĀDĀ. DZĪVO!”, kuras ietvaros darbinieki dalās savā pieredzē par to, kas un kāpēc ir motivējis viņus vakcinēties.

“Neskatoties uz to, ka LDz, rūpējoties par savu darbinieku un visas sabiedrības veselību, ir nodrošinājis, ka jau pašlaik vairāk kā 95% darbinieku ir vakcinējušies pret Covid-19, tomēr ir zināms procents darbinieku, kuri to dažādu apsvērumu dēļ vēl nav izdarījuši. Līdz ar to šī darbinieku iniciatīva ir pozitīvi vērtējama, jo tā apliecina, ka LDz ir atbildīgs darba devējs, kurā strādā ne tikai profesionāli, bet arī atbildīgi darbinieki, kuri rūpējas par savu, kolēģu un sabiedrības veselību kopumā,” norāda LDz valdes priekšsēdētājs Māris Kleinbergs.  

Kampaņas ietvaros koncerna “Latvijas dzelzceļš” darbinieki dalās savos stāstos, kādēļ viņi ir nolēmuši vakcinēties pret Covid-19 un kāpēc iesaka to darīt arī saviem kolēģiem un citiem Latvijas iedzīvotājiem, kas vēl nav pabeiguši vai nav pat uzsākuši vakcināciju. Lai sasniegtu iespējami plašāku auditoriju, LDz darbinieku video stāsti tiek izvietoti gan LDz iekštīklā, gan arī LDz Facebook lapā.

Jau aprīlī LDz uzsāka dzelzceļa darbinieku vakcinēšanās organizēšanu, ko izmantoja gan tie, kuri strādā LDz administrācijā, gan darbinieki, kuri veic tehniskos darbus. Tā rezultātā pašlaik  jau vairāk nekā 4200 LDz darbinieku jau vai nu ir sadarbspējīga sertifikāta īpašnieki, vai arī jau ir veikuši visu nepieciešamo, lai saņemtu sadarbspējīgu sertifikātu.  

Labs saturs
Pievienot komentāru

Covid-19 ierobežojošie pasākumi

 

 

 

 

 

Lai apturētu straujo Covid-19 infekcijas izplatību un veselības nozares pārslodzi un mazinātu novēršamo mirstību, vienlaikus nodrošinot svarīgu valsts funkciju un pakalpojumu nepārtrauktību, līdz 28. februārim valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija. Tas ir īpašs tiesiskais režīms, kura laikā Ministru kabinetam ir tiesības likumā noteiktajā kārtībā un apjomā ierobežot valsts pārvaldes un pašvaldību institūciju, fizisko un juridisko personu tiesības un brīvības, kā arī uzlikt tām papildu pienākumus.

Iedzīvotājiem ir saistoši Ministru kabineta rīkojumā Nr. 720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” un Ministru kabineta noteikumos Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” noteiktie ierobežojumi un pienākumi. 

Ņemot vērā Covid-19 infekcijas izplatības riskus, pilnvaras noteikt personu tiesības ierobežojošus pasākumus epidemioloģiskās drošības nolūkos, arī neizsludinot īpašu tiesisko režīmu, Ministru kabinetam ir deleģējis likumdevējs – Saeima –, pieņemot Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumu

 

 

 

 

 

 

 

 


LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU