DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
11. oktobrī, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Ārlietas

Latvijas vēstniecība Austrālijā sāk konsulāro pakalpojumu sniegšanu

Sākot ar 2021. gada 11. oktobri, Latvijas vēstniecībā Austrālijā tiek sākta konsulāro pakalpojumu sniegšana pilnā apjomā klātienē.

Konsulārās nodaļas pagaidu telpas atrodas Kanberā Servcorp biznesa biroja telpās:

  • Level 1, The Realm,
  • 18 National Circuit,
  • Barton, ACT 2600

(ieeja no Burburry Close) skatīt kartē.

Apmeklētāju pieņemšana notiks tikai pēc iepriekšēja pieraksta, ievērojot Austrālijā noteiktos epidemioloģiskos nosacījumus.

Piesakoties pasu un personas apliecību noformēšanai, jāizmanto elektroniskā pieraksta sistēma. Pārējiem pakalpojumiem iespējams pierakstīties, sūtot e-pastu uz consulate.australia@mfa.gov.lv, un norādot vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju un vēlamo pakalpojumu.

Papildus informējam, ka daudzus konsulāros pakalpojumus ārvalstīs ir iespējams saņemt nepastarpināti no atbildīgās iestādes Latvijā, izmantojot Valsts pārvaldes pakalpojumu portālā www.latvija.lv pieejamos e-pakalpojumus, nosūtot elektroniski parakstītu iesniegumu uz iestādes oficiālo e-pasta adresi vai nosūtot iesniegumu iestādei pa pastu.

Piemēram, attālināti saņemamie pakalpojumi ir izziņu saņemšana, atkārtotu dzimšanas, laulības un miršanas apliecību izprasīšana, bērnu reģistrēšana pilsonībā un citu ziņu aktualizēšana Fizisko personu reģistrā. Informācija par šo pakalpojumu saņemšanu attālināti ir pieejama Tieslietu ministrijas un Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes interneta vietnēs https://www.tm.gov.lv/lv/pakalpojumi-0 un https://www.pmlp.gov.lv/lv.

Ņemot vērā Austrālijas plašo ģeogrāfisko izvietojumu, vēstniecība plāno organizēt mobilās pasu darbstacijas izbraukumus uz lielākajiem latviešu diasporas centriem. Kad epidemioloģiskā situācija būs labvēlīga ceļošanai, informācija par plānotajiem izbraukumiem tiks laicīgi ievietota vēstniecības mājas lapā, sociālajos tīklos un izplatīta latviešu organizācijām.

Papildu informācija vēstniecības mājas lapā https://www2.mfa.gov.lv/australija.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU