DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
10. jūnijā, 2021
Lasīšanai: 1 minūte
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Rīgas dome piešķir 152 247 eiro Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumiem sociālajā jomā

Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komiteja ceturtdien, 10. jūnijā, nolēma piešķirt no pašvaldības Rezerves fonda 152 247 eiro Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumiem sociālajā jomā galvaspilsētā.

133 918 eiro paredzēti izdevumiem par personu pagaidu izmitināšanu, aprūpes un ēdināšanas pakalpojumiem aprīlī,  5188 eiro - piemaksām par darbu ar Covid-19 inficētu personu un šo personu kontaktpersonu aprūpi, bet 7750 eiro - individuālo aizsardzības līdzekļu un dezinfekcijas līdzekļu iegādei.

2150 eiro plānoti izdevumiem par sociālo pakalpojumu sniegšanai nepieciešamajiem līdzekļiem Covid-19 izplatības izraisīto seku pārvarēšanai un infekcijas izplatības turpmākai novēršanai (vienreizējās lietošanas trauki, TPE cimdi, maskas, bahilas u.c.), bet 3241 eiro - piemaksām par papildu darbu.

Labs saturs
Pievienot komentāru

Covid-19 ierobežojošie pasākumi

6. aprīlī noslēdzās valstī izsludinātā ārkārtējā situācija. Ņemot vērā Covid-19 infekcijas izplatības riskus, pilnvaras turpināt noteikt personu tiesības ierobežojošus pasākumus epidemioloģiskās drošības nolūkos, neizsludinot īpašu tiesisko režīmu, Ministru kabinetam ir deleģējis likumdevējs – Saeima –, pieņemot Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ministru kabineta noteikumi Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Visi tiesību akti, kas attiecas uz Covid-19, vienkopus Likumi.lv.

Žurnāla "Jurista Vārds" publikāciju izlase brīvpieejā - cīņas ar pandēmiju juridiskie aspekti.

 


LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU