DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
27. janvārī, 2020
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība
1
3
1
3

Šovasar sāksies uzņemšana jaunā, mūsdienīgā pirmsskolas skolotāju studiju programmā

Publicēts pirms 4 gadiem. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Latvijas Universitāte sadarbībā ar Liepājas Universitāti projekta “Studiju programmu fragmentācijas samazināšana LiepU” (Nr. Nr.8.2.1.0/18/I/002) ietvaros pabeigusi darbu pie jaunās pirmā līmeņa augstākās profesionālās izglītības studiju programmas „Pirmsskolas skolotājs”. Pirmos studētgribētājus jaunveidotajā studiju programmā uzņems jau šovasar. 

“Pirmā līmeņa augstākās profesionālās izglītības studiju programma „Pirmsskolas skolotājs” ir iespēja iegūt kā teorētisku, tā praktisku pieredzi darbā ar pirmsskolas vecuma bērniem,” skaidro programmas vadītāja Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes docente Dr. paed. Antra Randoha. “Tā ir iespēja uzsākt studijas uzreiz pēc vidusskolas vai mainīt kvalifikāciju jebkurā vecumā, savu profesiju saistot ar pirmsskolu un pirmsskolas vecuma bērniem.”
Pirmā līmeņa augstākās profesionālās izglītības studiju programma „Pirmsskolas skolotājs” orientēta uz pirmsskolas skolotājam nepieciešamās profesionālās kompetences apguvi darbam pirmsskolas izglītības iestādēs vai citās ar pirmsskolas izglītību saistītās valsts vai privātajās struktūrās, kā arī uz atbalstu studentu pašrealizācijai un profesionālās identitātes attīstībai mūžizglītības kontekstā.
Studiju programmas mērķis ir nodrošināt izglītības zinātņu teorētiskajos pamatos un praksē balstītas studijas profesionālās kvalifikācijas ieguvei, sagatavojot kompetentus, uz mūžizglītību un profesionālo pilnveidi orientētus pirmsskolas skolotājus.
Studiju programmā jau 2020. gada vasarā uzņems pretendentus ar vidējo izglītību. 
Studijas paredzēts realizēt gan pilna laika klātienē (2 gadi), gan nepilna laika neklātienē (2 gadi un 6 mēneši).
Iegūstamā kvalifikācija  ir “Pirmsskolas izglītības skolotājs”. 
Plašāk par jaunajām pedagoģijas studiju programmām aktuālo informāciju ieteicams meklēt Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes mājas lapā: https://www.ppmf.lu.lv/studijas/jaunas-studiju-programmas.
Pirmā līmeņa augstākās profesionālās izglītības studiju programma „Pirmsskolas skolotājs” ir viena no jaunās pedagogu izglītības sistēmas studiju programmām Eiropas Sociālā fonda projektā “Latvijas Universitātes inovatīvas, pētniecībā balstītas studiju virziena “Izglītība, pedagoģija un sports” studiju programmas” (Nr. 8.2.1.0/18/I/004).
Labs saturs
3
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI