DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
15. novembrī, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Iekšlietu ministrs: Sabiedrībai jāsaņem kvalitatīvs drošības pakalpojums

Ceturtdien, 14. novembrī Saeimas sēdē tika skatīts Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa ikgadējais ziņojums Saeimai par Ministru kabineta paveikto un iecerēto darbību.

Ir pagājuši nedaudz vairāk kā deviņi mēneši, kad valdība sākusi savu darbu. Neskatoties uz to, ka Policijas akadēmija tika likvidēta pirms vairāk nekā desmit gadiem, un visu šo laiku ir bijuši mēģinājumi labot šo kļūdu,  iekšlietu nozarē šajā neilgajā laika periodā ir panākts, ka no 2020. gada iekšlietu nozares darbinieki varēs par valsts līdzekļiem iegūt bakalaura un maģistra grādu un jurista kvalifikāciju Rīgas Stradiņa universitātē, kā arī paaugstināt savu kvalifikāciju specializētajos kursos (tādās jomās, kā cīņa ar organizēto noziedzību un terorismu, noziedzīgi iegūtu līdzekļu atguve un kiberekspertīzes).

Ir izdevies panākt arī algu palielinājumu, ko saņems kadeti un vairāki tūkstoši iekšlietu nozares amatpersonas, kas saņem zemākās algas.

Tāpat ir veikts iepirkumu audits un atklāti robi iepirkumu procedūrās, kā arī uzlikts par pienākumu novērst konstatētās  nepilnības.

S. Ģirģens: “Kamēr būšu iekšlietu ministrs, mana prioritāte būs darbinieki. Manā laikā netiks atņemta izdienas pensija. Strādāsim, lai darbiniekiem uzlabotu dzīves cienīgu atalgojumu, darba vidi, motivāciju, lai cilvēki uz darbu nāktu ar prieku. Strādāsim, lai darbiniekiem tiktu maksāts dzīves cienīgs atalgojums par padarīto darbu, lai darbinieki tiktu taisnīgi un objektīvi novērtēti.

Mūsu mērķis ir, lai sabiedrība saņemtu kvalitatīvu drošības pakalpojumu”.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU