DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
25. jūlijā, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Valsts vērtības

Aizsardzības ministrs “Mazais Namejs” dalībniekiem izrādīs Iršu vēsturiskās vietas

25. jūlijā, aizsardzības ministrs Artis Pabriks Kokneses novada Iršos tiksies ar nometnes “Mazais Namejs” dalībniekiem, lai iepazīstinātu viņus ar pagasta vēsturi, tostarp savā grāmatā “Hišenhofas stāsts” aprakstītoHiršenhofas koloniju, kas pastāvēja laikā no 1766. līdz 1939. gadam.

“Nometne “Mazais Namejs” bērniem sniedz iespēju aizraujoši gūt zināšanas ne tikai par karavīra profesiju, bet gan arī par mūsu tautas kopīgajām vērtībām, pilsoniskumu un patriotiskumu. Bērni un jaunieši ir Latvijas valsts nākotne, tādēļ esmu priecīgs, ka viņi jau tagad vēlas pilnveidot sevi, pavadot brīvo laiku interesantās un saturīgās aktivitātēs,” pauda aizsardzības ministrs A.Pabriks.

Valsts aizsardzības un patriotisma fonda “Namejs” un Latvijas Skautu un gaidu organizācijas kopīgi veidotā nometne “Mazais Namejs” norisinās jau otro gadu no 22. līdz 28. jūlijam. Nometnē militāro misiju veterānu bērniem ir iespēja labāk iepazīt karavīra profesiju un ikdienu, kā arī uzzināt vairāk par skautu un gaidu kustību. Nometnes dalībnieki iepazīst gan Nacionālo bruņoto spēku vienības, gan piedalās izturības pārgājienā, stratēģiskajās spēlēs un radošajās darbnīcās. 

Nometnes galvenie mērķi ir sniegt iespēju aktīvi un jēgpilni pavadīt vasaras brīvlaiku, attīstīt jaunatnes pilsoniskumu un patriotismu, iepazīstināt ar Latvijas bruņoto spēku ikdienu, attīstīt jauniešu patstāvību, spēju strādāt komandā un svinēt Latvijas simtgadi. 

Valsts aizsardzības un patriotisma fonda "Namejs" mērķis ir veicināt patriotismu Latvijas sabiedrībā, uzturēt starptautiskajās operācijās cietušo karavīru piemiņu un atbalstīt Nacionālo bruņoto spēku attīstību un to uzdevumu izpildi valsts aizsardzībā. Fonda “Namejs” valdes priekšsēdētājs ir atvaļinātais ģenerālleitnants Raimonds Graube. 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU