AMATU KONKURSI
LASĪT VĒLĀK ( 3 )
DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
19. jūnijā, 2017
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Vide

VARAM organizē semināru par uzņēmējdarbību veicinošiem un energoefektivitāti paaugstinošiem projektiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM) otrdien, 2017. gada 20.jūnijā norisināsies seminārs pašvaldību pārstāvjiem par Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansēto uzņēmējdarbību veicinošo* (SAM 5.6.2. un SAM 3.3.1.) un pašvaldību ēku energoefektivitāti paaugstinošo projektu** (SAM 4.2.2.) plānošanu, vērtēšanu un īstenošanu.

Turpinot iesāktos skaidrojošos un informatīvos pasākumus par VARAM pārziņā esošajiem specifiskajiem atbalsta mērķiem, tiek organizēts seminārs, kurā VARAM speciālisti sniegs informāciju par 2017. gada jūnijā apstiprinātajiem grozījumiem SAM 3.3.1. un SAM 5.6.2. īstenošanas noteikumos***, par izmaiņu būtību un jauno nosacījumu piemērošanu. Papildus pašvaldību pārstāvji tiks informēti par kopējo progresu minētajos specifiskā atbalsta mērķos, u.c. aktuālo informāciju.

Ņemot vērā, ka šobrīd aktīvi notiek gan projektu iesniegšana, gan vērtēšana, kā arī jau īstenošana, tiks sniegtas atbildes un informācija par aktuālajiem jautājumiem un biežāk pieļautajām kļūdām visos projekta etapos. Noslēgumā tiks sniegtas individuālas konsultācijas par neskaidrajiem jautājumiem projektu ideju un projektu iesniegumu sagatavošanā, kā arī projektu vērtēšanā.

Seminārā pieejamo vietu skaits jau ir aizpildīts, taču visiem, kuri nepaspēja piereģistrēties, tas būs skatāms arī tiešsaistē VARAM tīmekļvietnē: http://www.varam.gov.lv/lat/video_tiesraide.

Papildus jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar VARAM Reģionālās politikas departamenta Reģionālās attīstības plānošanas nodaļas vecāko ekspertu Akselu Rupertu – rakstot uz e-pastu Aksels.Ruperts@varam.gov.lv vai zvanot uz tālr. nr. 66016727.

Pasākums tiek finansēts no projekta Nr. 10.1.2.0/15/TP/011 "Eiropas Sociālā fonda atbalsts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai publicitātes pasākumu par Kohēzijas politikas fondiem nodrošināšanai" līdzekļiem.

*Darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 5.6.2.  specifiskais atbalsta mērķis "Teritoriju revitalizācija, reģenerējot degradētās teritorijas atbilstoši pašvaldību integrētajām attīstības programmām" un 3.3.1. specifiskais atbalsta mērķis "Palielināt privāto investīciju apjomu reģionos, veicot ieguldījumus uzņēmējdarbības attīstībai atbilstoši pašvaldību attīstības programmās noteiktajai teritoriju ekonomiskajai specializācijai un balstoties uz vietējo uzņēmēju vajadzībām"

**Darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 4.2.2. specifiskais atbalsta mērķis "Atbilstoši pašvaldības integrētajām attīstības programmām sekmēt energoefektivitātes paaugstināšanu un atjaunojamo energoresursu izmantošanu pašvaldību ēkās"

***2017. gada 6.jūnijā Ministru kabineta sēdē apstiprināti SAM 5.6.2. un SAM 3.3.1.  īstenošanas noteikumu grozījumi (VSS-254 un VSS-255), kuri paredz elastīgākus nosacījumus projektu ieviešanā un īstenošanā. Pieejami: http://tap.mk.gov.lv/lv/mk/tap/?pid=40415183 un http://tap.mk.gov.lv/lv/mk/tap/?pid=40415182

SAZINĀTIES AR REDAKCIJU
Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
NOVĒRTĒ PĀRMAIŅAS