DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
14. oktobrī, 2014
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

„Patvērums „Drošā māja”” ES Pretcilvēktirdzniecības dienā sniedz iespēju piedalīties īpašā simulācijas spēlē

Publicēts pirms 9 gadiem. Izvērtē satura aktualitāti! >>
Lai pievērstu uzmanību cilvēku tirdzniecības problemātikai un izglītotu dažādas sabiedrības grupas, biedrība „Patvērums „Drošā māja”” tradicionāli organizē preventīvus pasākumus pret cilvēku tirdzniecību, kas ilgst no 18.septembra līdz ES Pretcilvēktirdzniecības dienai – 18.oktobrim. Šogad, ar Sabiedrības Integrācijas fonda*, Rīgas domes Labklājības departamenta, Rīgas sabiedriskās kārtības uzturēšanas fonda un sociāli atbildīga uzņēmuma „Philip Morris International” atbalstu, šī mēneša laikā tiek īstenotas dažādas aktivitātes, kuru ietvaros tiek organizēti semināri Rīgā strādājošiem sociālā darba speciālistiem un pašvaldības policistiem, apmācības vienaudžu izglītotāju sagatavošanai, kā arī īpaša simulācijas spēle par cilvēktirdzniecību, kura ar neformālām izglītības metodēm no 18.oktobra tiks pasniegta Latvijas izglītības iestādēs – skolās, arodskolās un sociālajās institūcijās.

18.oktobra tiks pasniegta Latvijas izglītības iestādēs – skolās, arodskolās un sociālajās institūcijās.

Pretcilvēktirdzniecības mēneša noslēguma pasākuma ietvaros – 2014.gada 18.oktobrī - biedrība "Patvērums "Drošā māja"" saviem sadarbības partneriem un medijiem piedāvā ne tikai neformālā gaisotnē apmainīties iespaidiem par šai mēnesī paveikto, bet arī reāli piedalīties simulācijas spēlē, kas ikvienam tās dalībniekam ļaus iejusties cilvēktirdzniecības upura lomā. Aktivitātes norisināsies Olaines Vēstures un mākslas muzeja telpās – Zemgales ielā 33 un blakus tam esošajā Mežaparkā.

Paralēli Olaines iedzīvotājiem un viesiem pirmajiem tiks sniegta iespēja skatīt biedrības "Patvērums "Drošā māja"" cilvēku tirdzniecības informatīvo treileri ar jauno ekspozīciju un uz vietas saņemt konsultācijas no pieredzējušiem organizācijas ekspertiem.

Pieteikšanās dalībai pie Rasas Saliņas, tālr. 29145314, e-pasts: rasa.salina@gmail.com

Dienaskārtība:

12:00 – 12:30 Sadarbības partneru, mediju, atbalstītāju ierašanās

12:30 – 13:30 Tiesībsarga, NVA, mediju, sadarbības partneru dalība simulācijas spēles elementos par cilvēktirdzniecības tematiku

13:30 – 14:15 Kafijas pauze un neformālās sarunas

Lūgums uz simulācijas spēli ierasties āra aktivitātēm atbilstošā apģērbā! :)

*Aktivitātes notiek projekta "Multidisciplināras iniciatīvas cilvēku tirdzniecības ierobežošanai" ietvaros, kuru finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

Rasa Saliņa
Konsultante un praktiķe sabiedrisko attiecību jautājumos

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI