NORISES
>
Notikumi, problēmas, aktuālas tēmas
TĒMAS
13. aprīlī, 2022
Lasīšanai: 4 minūtes
RUBRIKA: Ziņa
TĒMA: Tieslietas
8
8

“Latvijas Vēstnesis” – ar jaunu vizuālo identitāti

Oficiālā izdevēja “Latvijas Vēstnesis” jaunā vizuālā identitāte un zīmola grafiskā zīme (logotips) simboliski raksturo nemitīgu virzību uz kvalitatīvām pārmaiņām. Grafiskā zīme veidota, ietverot zīmola pamatidejas – drošticamību, mūsdienīgumu, valstiskumu. Tas ir pakāpiens ceļā uz turpmākajiem tehnoloģiskajiem un funkcionālajiem pilnveidojumiem nākotnē, nodrošinot satura kvalitāti.   

Oficiālā izdevēja vizītkarte (mājaslapa), kas piesaka izdevēja darbības virzienus un piedāvā izejas uz pakalpojumu klāstu, ir vietne lv.lv. Šodien ir publiskota tās jaunā versija. Vienlaikus izmaiņas ir ieviestas arī oficiālā izdevuma “Latvijas Vēstnesis” vietnē vestnesis.lv – arī tajā ir jaunā grafiskā zīme ar lielo valsts ģerboni, kā to nosaka likums. Turpmāk “Latvijas Vēstnesim” būs vienota grafiskā zīme kā zīmola identitātes pamatelements. 

“Izmaiņas ir apliecinājums “Latvijas Vēstneša” uzticībai tā vērtībām – atbildībai pret sabiedrību un pozitīvajām ambīcijām –, jo tās raksturo iekšējo prasīgumu vienmēr uzturēt augstu kvalitātes latiņu. Iedzīvotāji no “Latvijas Vēstneša” zīmola gaida vislabāko sniegumu, un atjaunotā vizuālā identitāte ir solis turpmāko gadu stratēģiskās attīstības virzienā, kas perspektīvā nozīmē pilnveidotu oficiālās publikācijas un tiesību aktu pieejamību,” saka “Latvijas Vēstneša” valdes priekšsēdētāja Daina Ābele

“Latvijas Vēstnesis” turpina tiekties pēc izcilas kvalitātes tā sniegtajos pakalpojumos. Fakts, ka iepriekšējā gadsimta deviņdesmitajos gados tieši oficiālais izdevums bija pirmais, kurš no Latvijas laikrakstiem startēja internetā, ir ieguvis simbolisku nozīmi, jo raksturo organizācijas iedibināto un turpināto pieeju, kā īstenot valsts deleģētos uzdevumus, kas oficiālajam izdevējam ir noteikti Oficiālo publikāciju un tiesiskās informācijas likumā.  

Proti, izdevēja pieeja ir, ka stratēģijā un ikdienas darbos “Latvijas Vēstnesis” īsteno vīziju par vadošo valsts un tiesiskās informācijas avotu un laikmetīgu, lietotājiem draudzīgu vidi un stingri balstās zīmola vērtībās, ko atspoguļo arī tā jaunā grafiskā zīme: 

  • drošticamība, pirmavots, objektivitāte;  
  • mūsdienīgums, tehnoloģijas, dinamika; 
  • valstiskums, cilvēks, patriotisms.  

UZZIŅAI

Oficiālā izdevēja institūts Latvijā izveidots neilgi pēc Latvijas valsts nodibināšanas 1918. gadā kā daļa no demokrātiskas tiesiskas valsts pamatiem. Mūsdienu oficiālais izdevējs “Latvijas Vēstnesis” nodrošina piekļuvi oficiālajai publikācijai un tiesību aktiem, attīsta tiesisko domu un veicina tiesībpratību.  

“Latvijas Vēstneša” uzturētās vietnes – vestnesis.lv, likumi.lv, lvportals.lv – un žurnāls “Jurista Vārds”/juristavards.lv veido valsts, pilsoniskās un tiesiskās informācijas platformu. Pakalpojumu sinerģija un efektivitāte ir platformas nedalāmībā un veselumā. 

Starptautiskās interneta pētījumu un tehnoloģiju aģentūras “Gemius” dati liecina, ka “Latvijas Vēstneša” pilsoniskās un tiesiskās informācijas platformu 2021. gadā mēnesī apmeklēja vidēji 415 810 reālo interneta lietotāju Latvijā, sasniedzot 464 251 apmeklētāju 2022. gada janvāra mēnesī.

Labs saturs
8
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU