Lasīšanai: 1 minūte

Izmaksas uztura līguma sastādīšanai nav mainījušās

J
jautā:
24. maijā, 2016
Līga

Izlasīju rakstu no 2014. gada: Uztura līguma sastādīšana un izmaksas. Vai norādītās izmaksas ir aktuālas arī šajā gadā? Ja nē, kādas būtu kopējās izmaksas 2016. gadā?

A
atbild:
13. jūnijā, 2016
Vineta Vilcāne
speciāli LV portālam

Pieņemu, ka tiek jautāts par e-konsultāciju Nr. 3960 „Uztura līguma sastādīšana un izmaksas”. Atbildē minētās izmaksas nav mainījušās un ir tādas pašas arī 2016. gadā.