Lasīšanai: 1 minūte

Kā par padarīto samaksāt labuma organizācijai

J
jautā:
22. septembrī, 2011
Aleksandrs Ļozovs

Labdien! Mēs esam labuma organizācija (kultūras jomā), kura nodarbojas ar viduslaiku rekonstrukciju (bruņinieki). Ir sekojošs jautājums: kā mēs varam apmaksāt biedram atalgojumu (algu?) par ekipējuma (bruņukrekli, zobeni, vairogi utt.) izgatavošanu? Vai to var veikt vienkārša līguma par izgatavošanu ietvaros vai vajag apmaksāt kā autora darbu (akts vai tamlīdzīgi)? Ja īsi: kā sniegt biedram atlīdzību par darbību sabiedriskā labuma organizācijā? Liels paldies!

A
atbild:
11. oktobrī, 2011

Parastais rīcības veids šādos gadījumos ir samaksa autoratlīdzības veidā, noslēdzot autorlīgumu, kam seko pieņemšanas-nodošanas akts.

Pielikumā pievienoju pieņemšanas-nodošanas akta un autorlīguma paraugu.

Ja citreiz nepieciešama kāda papildu konsultācija, aicinām vērsties pie mums, rakstot uz alianse@nvo.lv vai zvanot 67846464.

Pielikumā: