Par individuālā uzņēmuma likvidāciju

J
jautā:
27. aprīlī, 2015
Dina Ozola

Labdien! Vēlos likvidēt individuālo uzņēmumu. Lūdzu, norādiet, kādā kontā jāmaksā valsts nodeva EUR 7,11 apmērā? Kur jāsūta pieteikums par uzņēmuma likvidāciju? Līdzu, paskaidrojiet par publikāciju "Latvijas Vēstnesī". Paldies.

A
atbild:
28. aprīlī, 2015
Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis"
Aija Sinkēviča, Klientu centra vadītāja

Individuālā uzņēmuma likvidāciju veic uzņēmuma īpašnieks vai viņa iecelts likvidators. Valsts nodeva  7,11 eiro apmērā ir jāieskaita Uzņēmumu reģistra kontā.

Rekvizīti: Valsts kase; kods: TRELLV22, konts: LV84TREL1060190913200

Lai veiktu uzņēmuma likvidāciju, Jums LR Uzņēmumu reģistrā būs jāiesniedz šādi dokumenti:

  • pieteikums (www.ur.gov.lv/faili/8.veidlapa..doc)
  • lēmums par likvidācijas uzsākšanu un likvidatora iecelšanu
  • apliecināts likvidatora paraksta paraugs (ja tas jau neatrodas lietā)
  • kvīts vai tās kopija, vai internetbankas maksājuma izdruka par valsts nodevas nomaksu.

Par publikāciju "Latvijas Vēstnesī" likvidācijas uzsākšanas gadījumā nav jāmaksā, pēc ieraksta Uzņēmumu reģistrā izdarīšanas to uz „Latvijas Vēstnesi” nosūtīs UR darbinieki. Uzņēmumu reģistra  informatīvais tālrunis 67031703.